Report

Report ze zápasu MOSTEČTÍ LVI vs. HC Děčín (4:2)

23. 9. 2022

Českolipští hráči byli po dvě třetiny lepším týmem a díky tomu vedli 2:0.Spoustu dalších šancí navíc vychytal výborný Blažek. Na děčínských byla znát nervozita z úvodního zápasu sezóny. Ve druhé třetině vystřelili pouze jednou na soupeřovu branku. Ve třetí třetině Děčín díky aktivní hře vyrovnal. Výhru za tři body brala nakonec Česká Lípa díky dvěma tečovaným střelám ze závěru zápasu.

Panteleev 0,91% - Blažek 0,93%

Branky a nahrávky: 29:41 Stejskal (Vondra; 5/4), 33:28 Fajkus (J. Havel; 5/5), 57:19 Vondra (Lukáš; 5/4), 57:53 Vondra (V. Havel; 5/5) – 53:29 Čamra (5/5), 55:03 Hruška (Antal; 5/5). Rozhodčí: Mizera – Beran, Damašek. Diváci: 29. Vyloučení: 4:7. Využití: 2:0. Střely na branku: 58:23Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2.
Sestava MOSTEČTÍ LVI: Panteleev – Šmejkal, France, Čihák, Lukáš – Fajkus, Stejskal, Vondra, Lorenz, Zikmund, Langr, Sameš, V. Havel, J. Havel, Šlechta, Bahník.
Sestava HC Děčín: Blažek – Kolář, Čamra, Hercík, Jelínek, Kurel, Tenkrát – Antal, Hruška, Hájek, Nowák, Švejcar, Kroupa, Šíma, Prchal.
Stadion: Česká Lípa, Sportareál