Preview

MEDVĚDI VYJÍŽDÍ VEN! V SOBOTU SE PŘEDSTAVÍ V BENÁTKÁCH

11. 10. 2024 PREVIEW

Druholigová skupina Západ napíše v sobotu další pokračování. Po dvou domácích zápasech se Medvědi vydají na kluziště soupeře, kde zabojují o další potřebné body do tabulky. Cesta je zavede do Benátek, se kterými změří síly už od 17:00.

Nepovedený úvod, potom jasná záležitost
Medvědi do středečního utkání nevstoupili ideálně a už ve čtvrté minutě prohrávali o dvě branky. Na nepovedený úvod však hokejisté Děčína zareagovali výborně a bleskově vyrovnali. Ve druhé třetině soupeři odskočili a v té poslední si díky dalším vstřeleným brankám udělali z mače jednoznačnou záležitost.

HC Děčín – HC Stadion Vrchlabí 7:2 (2:2, 2:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 6. D. Tůma (Faigl, Písařík), 6. Smola (Nezbeda, Przybyla), 26. Písařík (Faigl, Brož), 30. Smola (Nezbeda), 47. Nezbeda (Smola, Kotyza), 51. Nezbeda (Smola), 57. D. Tůma (Písařík, Faigl) – 2. Kastner (Tatar, Poul), 4. Chrtek (D. Chalupa)

Sestava HC Děčín:
Lavinger (Skokan) – Brož (A), Meisel, Kotyza, Hercík, Werner, Nowák – D. Tůma (A), Písařík, Faigl (C) – Smola, Nezbeda, Jursa – Przybyla, J. Tůma, P. Hruška – Dej, M. Hruška, Chovanec

Krutý direkt od Příbrami
V minulém kole se hokejisté Benátek představili v Příbrami. Utkání nezačali dobře a po první třetině prohrávali 0:2. Domácí favorit potvrzoval svou úlohu i v dalších částech a celek ze Středočeského kraje odjel s krutou porážkou 1:7.

HC Příbram – HC Benátky nad Jizerou 7:1 (2:0, 3:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 7. Hasman (Kafka, Josefus), 15. Kafka (Kolda, Zdeněk), 30. Zdeněk (Jelínek, Josefus), 33. Bednařík (Josefus, Pinkas), 35. Mařík (Kvasnička), 55. Kafka (Zdeněk, Hasman), 59. Havlín (Kafka, Štípek) - 46. Zumr (Klodner, Hrouda)

Sestava HC Benátky nad Jizerou:
Brázdil (35. Hofman) – Antoš, Chalupa, Hrouda, Klodner, Pejchal, Němeček – Zumr, Šafránek, Jankovský – Dvořák, Havlas, Hozák – Pětník, Hamršmíd, Vacín – Vágner

Těsná výhra Děčína a málem dokonalý obrat
Medvědi narazili na Benátky naposledy v prosinci loňského roku, kdy je přivítali na domácím ledě. Po hororové první polovině se dokázali vrátit do zápasu a pořádně zdramatizovali duel. Během šesti minut nasázeli 5 gólů, ovšem kýženou vyrovnávající branku už nepřidali. V prvním měření sil se radovali Grizzly za těsnou výhru 2:1.

HC Děčín – HC Benátky nad Jizerou 5:7 (0:4, 0:2, 5:1)
Branky a nahrávky: 45. Sýkora (Jursa), 46. Brož (Faigl), 48. Tůma (Brož, Parshakov), 49. Tůma (Brož, Faigl), 50. Parshakov (Zedek, Smola) – 4. J. Hruška (Klodner, Havlas), 10. Zumr (Šafránek, Klodner), 11. L. Kučera (Vágner), 16. L. Kučera (J. Dvořák), 22. Zumr (Jankovský, Šafránek), 33. Vágner (Antoš), 60. Zumr (Jankovský, Šafránek)

Petrásek (22. Skokan) – Brož, Bartoň, Kučera, Zedek, Loukota, Kaltenböck – Tůma, T. Nezbeda, Faigl – Sýkora, Jursa, Parshakov – Smola, Černý, Macek – Nowák, Chovanec

Brázdil (Šuhájek) – Mašek, Klodner, Kliment, Antoš, M. Němeček, Fišer – Jankovský, Šafránek, Zumr – J. Hruška, Havlas, Hozák – J. Dvořák, Vágner, L. Kučera – Plíšek